Ja, ty, my, wy, oni, ono - Czekamy na Twoje Gówniane źródło


#1 2009-04-08 22:56:36

marian

Sprawdzone źródło

Registrovaný: 2009-04-03
Příspěvky: 75
Reputace :   -2 

@ Wiktor Maroszek [Pilnuje osiedla]

Dzisiaj około 22:30 nasza redakcja podjechała na potok stanęliśmy w klatce aby zapalić, a tu nagle z ciemności wyłonił się Wiktor Maroszek (18) i i łapiąc nas za ubranie grzecznie spytał "Co jest kurwa ? Z skąd jesteście dziwki i po jakiego chuja palicie w mojej klatce" przedstawiliśmy się grzecznie i okazaliśmy Wiktorowi nasze legitymacje prasowe, Wiktor ucieszył się i od razu zaczął nam mówić co i dlaczego tu robi brzmiało to tak "Stoję w tej klatce i swojej dzielni pilnuje bo ostatnio jakieś kurwy tu mojego zioma najebały i trzeba im wpierdol zajebać, wiec kurwa stoję, jaram , koksuje i pije mam full rozrywki bo muza z telefonu napierdala a kwadrat sam się nie przypilnuje wiec robię coś konstruktywnego szkoda, że mi za to nie płacą". Daliśmy Wiktorowi papierosa i 3 zl do browara wsiedliśmy do samochodu i odjechaliśmy nie mogliśmy jednak wyjść z podziwu jaki Wiktor jest sumienny, odważny i pracowity.

Wiktor właśnie dlatego cie kochamy!!!!!!!!

Pozdrawiamy Redakcja

http://img16.imageshack.us/img16/5434/maroch.jpg

(naprawdę przypadkowe spotkanie) Na zdjęciu widać Wiktora który nazwał tą czynność jako "OBCZAJENIE DZIELNI" dotąd jednak nie wiemy co to tak naprawde znaczy.

Offline

 

#2 2009-04-09 10:50:05

Oldzi

Niepewne źródło (niepoparta plota)

Registrovaný: 2009-04-04
Příspěvky: 21
Reputace :   

Re: @ Wiktor Maroszek [Pilnuje osiedla]

ale dres..

Offline

 

#3 2009-04-09 12:05:38

peres

Niepewne źródło (niepoparta plota)

Registrovaný: 2009-04-04
Příspěvky: 12
Reputace :   

Re: @ Wiktor Maroszek [Pilnuje osiedla]

Jeśli chcecie wiedzieć coś więcej o naszym koledze Wiktorze obejrzyjcie http://www.youtube.com/watch?v=JdEGxonQmrE

Offline

 

#4 2009-04-09 12:18:34

Stachurzyna

Niepewne źródło (niepoparta plota)

Registrovaný: 2009-04-06
Příspěvky: 6
Reputace :   

Re: @ Wiktor Maroszek [Pilnuje osiedla]

hahahaha Leszek Balcerowicz nieznazna historia hahaha

Offline

 

Zápatí

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www narutoreal kupsztyl avadakedavra Tabletki calominal