Ja, ty, my, wy, oni, ono - Czekamy na Twoje Gówniane źródło


#1 2009-04-04 13:29:14

juzek

Niepewne źródło (niepoparta plota)

Registrovaný: 2009-04-03
Příspěvky: 50
Reputace :   -2 

@ Rodzina Sawów [Tytus&Kajtek]

Jak wszyscy zapewne wiemy, od zarania dziejow, do szkoly im. Jana Kochanowskiego uczeszczaja pokolenia rudzielcow z nazwiskiem Sawa. Otoz dzisiaj napiszemy od dwoch z rodzinki Weasley'ow; Kajtek Sawa (16), jest nalogowym zbieraczem figurek wladcy pierscieni, ale to nie jest cos szczegolnego, na pewno i wy jak byliscie w jego wieku zbieraliscie pokemony albo metal tazzo (..?) - kajtek wczoraj wybral sie do miasta zwanego Sopotem, po to by wystartowac w mistrzostwach polski figurek wladcy pierscieni! Co najwazniejsze, jechal tam jako jeden z faworytow! Zadzwonilismy dzisiaj do kajtka, niestety.. kajtek tak sie wczoraj upil ze nie byl w stanie rywalizowac ze swoimi przeciwnikami.. zalamany to porazka.. znowu sie upil. Szkoda, ze ludzie w tak mlodym wieku popadaja w alkoholizm. Kajtek wracaj do nas!
Drugi z czlonkow rodzinki Weasley'ow, Tytus Rudy Sawa, kupil sobie ostatnio okulary firmy Adidas, ktore.... uwaga uwaga - sa RUDE a wiec pasuja naszemu koledze do wlosow! zdjecia niedlugo;)
redakcja

Offline

 

#2 2009-04-04 15:24:39

szubidua

Niepewne źródło (niepoparta plota)

Registrovaný: 2009-04-04
Příspěvky: 5
Reputace :   

Re: @ Rodzina Sawów [Tytus&Kajtek]

ja słyszałem, że te okulary znalazł... w każdym razie jest to wielka tajemnica, której najpewniej nie będzie nam dane rozwikłać...

Offline

 

#3 2009-04-04 18:18:16

felek

Niepewne źródło (niepoparta plota)

Registrovaný: 2009-04-04
Příspěvky: 13
Reputace :   

Re: @ Rodzina Sawów [Tytus&Kajtek]

A wiecie skąd sie biorą rude dzieci?

Offline

 

#4 2009-04-06 23:11:40

Stachurzyna

Niepewne źródło (niepoparta plota)

Registrovaný: 2009-04-06
Příspěvky: 6
Reputace :   

Re: @ Rodzina Sawów [Tytus&Kajtek]

Nagrodą jak sie dowiedziałem był rudy kot ktory nie mial problemow z wpasowaniem sie do reszty rodziny

Offline

 

#5 2009-04-07 07:04:05

maniek

Niepewne źródło (niepoparta plota)

Registrovaný: 2009-04-07
Příspěvky: 1
Reputace :   

Re: @ Rodzina Sawów [Tytus&Kajtek]

Z ostatniej chwili. Nasz reporter, który spał na dworcu, poinformował, iż Kajtek wrócił po siódmej do domu, zajął feralne czwarte miejsce, ale jest dumny ze swojego kaca. Informacja potwierdzona!

Offline

 

Zápatí

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zmniejszacz zdjęć online Jarosławiec wczasy terier rosyjski szczeniaki Szkoła językowa Mode sukienki klasyczne do pracy