Ja, ty, my, wy, oni, ono - Czekamy na Twoje Gówniane źródło


  • Index
  •  » Archiwum
  •  » @Kasia Pożyczka [buntowniczy okres jej życia rozpoczęty]

#1 2009-04-06 08:59:36

marian

Sprawdzone źródło

Registrovaný: 2009-04-03
Příspěvky: 75
Reputace :   -2 

@Kasia Pożyczka [buntowniczy okres jej życia rozpoczęty]

Ostatnio Kasia Pożyczka (18) zaczęła się buntować. Na codzień spokojna ułożona, poczciwa, ładnie ubrana Kasia Pożyczka postanowiła zrzucić z siebie ten dobry pogląd o niej. Zapytacie się "w jaki sposób" otóż Kasia zostaje PUNKIEM, spytaliśmy się jej "Kasiu dlaczego PUNKIEM, a nie metalem, emo lub skejtem"
Odpowiedź Kasi: "KUUUUURWA też mi pytanie, odpowiedź jest prostsza niż myślicie, a wiec Skejtem już trochę byłam bo w Idolu skakałam, Metalem jestem w duchu bo mój wujek handluje samochodami, KUUURWAA a PUNKIEM zawsze byłam tylko dopiero teraz się ujawniam no, a emo być nie moge bo EMO to pedały, a trudno byłoby mi być pedałem". Uważacie pewnie, że to tylko czcze słowa z ust Kasi nieprawda... Widzieliśmy ja gdy waliła tanie wina z kartonu pod swoją szkołą i krzyczała w wniebogłosy " FUCK SCHOOL, FUCK TEACHERS, FUCK ALLLLL, SEX, DRUGS AND ROCK AND ROLL!!!!" po czym głośno bekneła i całą siłą z pięści uderzyła niegdyś swojego kolegę Kubę Maksyma.


Kasiu jesteśmy z tobą u nas w redakcji każdy kiedyś był PUNKIEM !! Pozdrawiamy cię serdecznie.

http://img22.imageshack.us/img22/5186/kasiap.jpg
A oto i jej najnowsze zdjęcie z telefonu jej chłopaka (ma je ustawione na tapecie).

Offline

 
  • Index
  •  » Archiwum
  •  » @Kasia Pożyczka [buntowniczy okres jej życia rozpoczęty]

Zápatí

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
domki letniskowe sobieszewo International Commerce Center kulturystyka Okucia do szkła Darmowa telewizja internetowa