Ja, ty, my, wy, oni, ono - Czekamy na Twoje Gówniane źródło


#1 2009-04-04 18:59:56

marian

Sprawdzone źródło

Registrovaný: 2009-04-03
Příspěvky: 75
Reputace :   -2 

Paweł Dróżdź [samochód i nietylko]

W czasach gdzie wszyscy tyją (patrz inne tematy) zauważyliśmy, iż Paweł Dróżdż (20) Znany jako ponton drastycznie schudł cieszymy się z tego i pozdrawiamy cie Pawle !!!! Ponadto doszły do nas informacje że Pawłowi nie odpowiada już jego samochód Audi A6 (brązowa skóra itp FULL OPCJA)  i zamierza kupić sobie coś nowego. Znając Pawła będzie to coś naprawdę fajnego. Paweł napisz do nas co chcesz sobie zakupić, wszyscy na to czekamy! (mamy skrytą nadzieje że dodatkowo zakupisz sobie rower)

Z pozdrowieniami Redakcja.

Offline

 

#2 2009-04-04 19:17:41

fere

Niepewne źródło (niepoparta plota)

Registrovaný: 2009-04-04
Příspěvky: 4
Reputace :   

Re: Paweł Dróżdź [samochód i nietylko]

to przez ten spadek gospodarczy

Offline

 

#3 2009-04-04 20:45:25

ponton

Niepewne źródło (niepoparta plota)

Registrovaný: 2009-04-04
Příspěvky: 5
Reputace :   

Re: Paweł Dróżdź [samochód i nietylko]

Otóz ja Ponton chcialbym zdementowac ploteczki jakoby znudzilo mi sie audi Otóz przyczyna zmiany samochodu, jest zabranie go przez moją mamę, ja zostaje chwilowo z rowerem No coz trzeba sie odchudzac. a co do kupna to sprawie sobie wielkiego i rodzinnego opla astre

Offline

 

#4 2009-04-05 18:50:23

ronaldo

Niepewne źródło (niepoparta plota)

Registrovaný: 2009-04-05
Příspěvky: 3
Reputace :   

Re: Paweł Dróżdź [samochód i nietylko]

z tego to wiem, koledzy Pawła [Pontona] również na tym znacznie stracili, lecz niestety nie kilogramów. Często wraz z Pawłem wybierali się do McDonald'sa, gdyż zapewniało im to mniejszą cene zakupu zazwyczaj dwóch Big Mc'ów i dużej Coca-Coli.

Offline

 

#5 2009-04-05 22:27:13

ponton

Niepewne źródło (niepoparta plota)

Registrovaný: 2009-04-04
Příspěvky: 5
Reputace :   

Re: Paweł Dróżdź [samochód i nietylko]

Chcialbym zdementowac wasze plotki ponieważ, to co gadacie to jest wyssane z palca. Utrata kilogramow lezy w tym ze zapisalem sie na silownie i mam diete, a tak wogole to kto zalozyl to cudowne forum?

Offline

 

#6 2009-04-05 23:41:58

juzek

Niepewne źródło (niepoparta plota)

Registrovaný: 2009-04-03
Příspěvky: 50
Reputace :   -2 

Re: Paweł Dróżdź [samochód i nietylko]

drogi pawle, nie goraczkuj sie tak. widzimy ze dotknela Cie informacja, ktora dzieki nam ujrzala swiatlo dzienne, ale bez przesady, wiecej opanowania.

Offline

 

#7 2009-04-06 00:43:30

peres

Niepewne źródło (niepoparta plota)

Registrovaný: 2009-04-04
Příspěvky: 12
Reputace :   

Re: Paweł Dróżdź [samochód i nietylko]

Witek napsal(a):

Z tego co nam wiadomo , przyczyną zrzucenia paru kilogramów przez Pawła jest przede wszystkim  utrata karty stałego klienta na Maca(gwarantowała mu ona znaczne zniżki) . O ile wiem Pawła dotknął kryzys finansowy , dlatego nie jest w stanie wydawać tak dużo pieniędzy w lokalu przy ulicy Wernera 52 . To właśnie było powodem  zrzucenia przez niego kilku kilogramów. Pozdrowienia Redakcja .

oj to byl cios ponizej pasa ! nie lubimy takich zagrywek

to bylo podle

Offline

 

#8 2009-04-06 16:34:34

marian

Sprawdzone źródło

Registrovaný: 2009-04-03
Příspěvky: 75
Reputace :   -2 

Re: Paweł Dróżdź [samochód i nietylko]

Ponton Schudł bo chce schudnąć, za hamskie wypowiedzi będzie BANN

Offline

 

Zápatí

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zmniejszacz zdjęć online Jarosławiec wczasy terier rosyjski szczeniaki Szkoła językowa Mode sukienki klasyczne do pracy