Ja, ty, my, wy, oni, ono - Czekamy na Twoje Gówniane źródło


#1 2009-04-04 18:49:11

marian

Sprawdzone źródło

Registrovaný: 2009-04-03
Příspěvky: 75
Reputace :   -2 

@Kamil Kucharski [powrót do korzeni]

Wszyscy znamy przeszłość Kamila Kucharskiego (19). Mieszkał on na rynku jego rodzina są rodowici gangsterzy, jego młodszy brat terroryzuje pół miasta, a sam kucharski do jakiegoś czasu był odosobniony, chodzi do plastyka, uczy sie, nikogo nie bije, ładnie maluje rysuje i rzeźbi jednak ostatnio Kamil powiedział basta !!!! Staje się znów dresem po maturze obcina sie na łyso a już teraz zamiast łżki je bejsbolem, jego dotychczasowe hobby (rolki) zamienił na siłke, a nauke na mierzenie bicebsa i klaty linijką. Zapytaliśmjy kamila dlaczego tak robi odparł nam "Bo już mnie wszystko wkurwia chodze tera na ustawy i sie z koksami napierdalam, bejsbola nmosze w prawej nogawce i kurwa jesatem fajny, biore odrzywki MEGA MAS !!!! DZIWKI,będe łysy i nbie nosze grzywki, a moim źródłem utrzymania sa kurwa babcie chodze na przystanki i je wszystkie kurwa z torebek kurwa opierdalam tyle z tego na miecha wyciagam, że o chuj nowe AUDI sobie zakupuje, już mi dekle brat podpierdolił, ale rozgadałem sie...". Kamil mamy nadzieje, że nie zapomnisz o starych znajomych, nie bedziesz ich bił ni gnębił w takim razie pozdrawiamy
Redakcja.

Offline

 

Zápatí

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora